czwartek, 26 czerwca 2008

Zamówienie

Tym razem biżuteryjnie. Dostałam zamówienie na komplet podobny do Vulcanu. Wyszło tak:

Materiały: lawa wulkaniczna, szkło "weneckie", srebro i elementy posrebrzane.

wtorek, 24 czerwca 2008

Moja Mama

Pokazywałam już wordbook dla mojej Teściowej, zrobiony z okazji Dnia Matki.

Tym razem wordbook (jeżeli tak go można nazwać) dla mojej Mamy, który zrobiłam również z okazji tego świeta. Dla mnie była to bardzo trudna praca, bo nie zawsze się z Mamą zgadzamy, za to nie możemy bez siebie żyć. Jeżeli ktoś zdoła przeczytać życzenia - sporo zrozumie.
Czarno-białe zdjęcia są szczególne - wywoływała je moja Mama, amotorsko, w łazience. Pamiętam jeszcze rozstawiony tam powiększalnik i kuwety z odczynnikami, oraz czerwone światło.
W tym albumie po raz pierwszy użyłam farby 3D - wszystkie te różowe kropeczki i obrysowania. Bardz fajny efekt.

Album bardzo się podobał. Mama była zachwycona, a dla mnie to najważniejsze. Nawet pudełko znalazło honorowe miejsce w sypialni mojej Rodzicielki.środa, 11 czerwca 2008

Dzień Matki

Prezent dla Teściowej: wordbook MAMA plus pudełko. Zdjęcia mojej Teściowej i mojego męża.

poniedziałek, 9 czerwca 2008

Album Jasia

Zostałam poproszona o zrobienie przekrojowego albumu dla małego Jasia. Album jest podarunkiem od Chrzestnej, z okazji drugich urodzin (stąd w albumie wzmianka o chrzcie).

Album miał być tak zrobiony, aby pomieścił jak najwięcej zdjęć - można ich wkleić około 40 sztuk w różnych formatach. Strony - to naprzemiennie tektorowe kartki i kieszonki z tagami na zdjęcia 10x15. Papiery drukowane, dodatki to kwiatki Prima, mnóstwo wyciętych przeze mnie nożyczkami (mordęga) kółek, czerwony tusz Windflower oraz różne stemple, troszkę wstążek, bradsów, piankowych ozdób. W środku coś na kształt wordbooka - strony z literami składającymi się w imię JAŚ - rozłożone po całym albumie.

Oczywiście jest też pasujące pudełḱo.
Detale: