niedziela, 26 kwietnia 2009

Tym razem komunijnie

I u mnie sezon komunijny. Wyprodukowałam takie oto dwa komplety zaproszeń. Ponieważ nie przepadam za tradycyjną formą karnetów, to powstały troszkę inne fasony. Zdobienia oczywiście zaczerpnięte od Agnieszki-Scrappassion (mojego nieustającego źródła inspiracji).

Pierwszy komplet zaproszeń to ozdobne kopertki z wyciąganymi kartonikami, które są przywiązane do tychże kopert. Nie zgubią się ))).


Drugi komplet to też ozdobne kopertki z kartonikami, ale tym razem nie przyczepionymi. Na kartonikach oprócz treści, zostało również wydrukowane zdjęcie "komunisty".
Po kliknięciu na zdjęcie - można zobaczyć powiększenie.

sobota, 25 kwietnia 2009

Kolejny Tuning

Oto kolejny tuning albumowy. Tym razem było troszkę trudniej, bowiem album był aksamitny, ale na szczęście, po wsmarowaniu w okładkę tony kleju, papier zaczał się jej trzymać. Album jest przeznaczony na zdjęcia z sesji ciążowej - takiej pozowanej - czteroosobowej rodzinki, z czego najmniejszy robaczek jest jeszcze w brzuszku mamusi. Dlatego są cztery serduszka i na dodatek to najmiejsze całkowicie naklejona na to mamusine. Do albumu w komplecie było pudełko i karteczka na życzenia.


I dodatkowe zamówienie: miały być kolczyki biedronki dla małej dziewczynki. No to ulepiłam. Dodatkowo malutkie kolczyki z motylkami Swarovskiego. No i stostowne do tego opakowanie - moje tylko wykonanie, a pomysł na karteczkę zaczerpnęłam z pisma Trendy.

sobota, 18 kwietnia 2009

Candy u Ciasteczka

Jestem zachwycona pierwszymi polskimi papierami skrapowymi! Możecie je zobaczyć tutaj: http://latarnia.wordpress.com/
Piękne, prawda )))