sobota, 20 października 2012

Kartka sztalugowa z kwiatem

Następna kartka wykonana do Lasu Rąk. Kartka z bardzo dużym kwiatem, tak dużym, że musiała dostać odpowiednio duże pudełko zamiast koperty.

Dużo zdjęć, bo jakoś nie mogłam się zdecydować:
Kartka tagowa

Kolejna kartka do Lasu Rąk. Tagowa.
Kartka dostępna w Lesie Rąk.

Ja w Lesie Rąk

Ogromnie się cieszę, ponieważ moje wytworki spodobały się w Lesie Rąk! Z tej okazji powstało kilka nowych prac. Po kolei będę je pokazywać. 

Na początek dwie kartki. Obie w podobnej tonacji kolorystycznej. Jedna tradycyjna, ale z okienkiem, jedna kartka-brama zamykana zdobioną opaską.

Z rozetką:
Kartka-brama z opaską:

Zapraszam  wszystkich do Lasu Rąk w Warszawie na ul. Kruszą 47b. Naprawdę warto, bo to magiczne miejsce jest!!! Warto również odwiedzić ich profil na facebooku: http://www.facebook.com/LASRAK

wtorek, 16 października 2012

Kartki - eksperymenty stylistyczne

Takie to czasem człowieka dopadną zapędy "artystyczne". Trzy poniższe przykłady świadczą o tym, że efekty bywają różne. Mam wrażenie, że wszystko co na dole, to nie moja bajka, ale...

Kartka typu szarpanego, na bazie tektury z tyły bloku rysunkowego; przód i tył.Kartka nowsza, z kwiatami z foliowego opakowania po artykułach higienicznych:
I ostatni eksperyment, kartka i pudełeczko ślubne, zrobione na prośbę mojej Mamy - miało być fioletowo, z przepychem i miejscem na kasę. Pudełko z odzysku - po czekoladkach Lindta. Wyszło....kiczowato.
Album urodzinowy Pani I.

Koniec ciszy w eterze. Znowu publikuję posty!

Album jak wyżej, zrobiony już bardzo dawno temu i dawno temu oddany. Zdjęcia jak zwykle, bo jak zwykle robione w ostatniej chwili. 

W albumie umieściłam duuużo zdjęć, ale pokazuję tylko dwie, tak poglądowo jak wygląda środek. Wszystko zapakowane oczywiście w pudełko mojej roboty.

 pudełko:

okładka przód:

 przykładowe strony:

okładka tył:

w pudełku:

Papiery z Lemonade i Galerii Papieru, które razem z Uhk stanowią moje ulubione firmy papierowe.