sobota, 12 lipca 2008

Moja Babcia

Troszkę nostalgicznie ostatnio mi się zrobiło. Wspominałam już, że moja Mama miała imieniny. Postanowiłam Jej zrobić albumy ze wszystkimi, których najbardziej kocha. Mini albumy z moimi dziećmi, a Jej wnukami pokażę później (choć dawno są gotowe). Teraz album z moją Babcią. Mama opiekowała się Nią do śmierci i myślę, że bardzo się z Babcią związała. Powstał mały albumin wspominkowy, z tymi zdjęciami Babci, które miałam, a było ich niestety niewiele. (Nauka jaka z tego wynika: uwieczniajmy osoby, które kochamy póki można, bo zdjęcia to jedyna pamiątka).

Album nietypowy, bazą jest złożona papierowa torebka z Ikei, która została pomalowana próbnikami Duluxu, dodatki to koronki bawełniane i kartonowe cuda z Timari, trochę stempli, tuszu, metalowe, szamerunkowe zapięcie. Oczywiście musiałam zrobić do niego opakowanie - też z malowanej, papierowej torebki.


6 komentarzy:

agusia8486 pisze...

Jak już pisałam na forum, świetny albumik! Śliczny, taki podstarzały... :)

asia wu pisze...

Piekny, wyjatkowy album.

rosaliaa pisze...

bardzo mi się podoba i kolorystyka i wykonanie... i te wszystkie koroneczki... kocham :-D
jedyny w swoim rodzaju
mama będzie zachwycona

jasminowasia pisze...

ale jest piękny!

hipcia pisze...

Bardzo Wam, Kochane, dziękuję za miłe słowa! Bezsprzecznie dodają skrzydeł!

martita pisze...

jest prześliczny! jako osoba początkująca w scrapowaniu podziwiam i widzę, że troche pracy przede mną ;) tym bardziej, że ostatnio też zrobiłam albumik o babci :) pozdrawiam serdecznie!