wtorek, 29 września 2009

Przedwakacyjny komplet

Coby wyjaśnić moją długą nieobecność...

Powrót z wakacji nastąpił już jakiś czas temu. Dla mojej rodziny było to raczej ponowne sprowadzenie się do domu po dwumiesięcznej nieobecności. Zwieźliśmy zatem cały majdan z Gdańska, który dopiero teraz udało mi się rozpakować. Początek września był bardzo gorący: troszkę zamówień "na gwałt", starszy do czwartej klasy (kto przechodził ten wie, z czym to się je), młodsza do zerówki i to na dodatek do szkoły - ofiara reformy szkolnictwa, a teraz jeszcze dopadła mnie grypa. Po woli jednak wychodzę na prostą.

Skrapowo i biżuteryjnie wakacje nie były najgorętszym okresem, niemniej jednak powstało kilka prac, które sukcesywnie będę pokazywała.

Moje starsze dziecko skończyło trzecią klasę. W związku z czym, taki oto prezent, w ramach podziękowania za trzyletnią "mordęgę" z naszyjmi dziećmi, dostała nasza Pani od rodziców. W skład kompletu wchodzi długi naszyjnik-łańcuch ze srebra, agatów i karneolu, kartka z podziękowaniami oraz pasujące do kompletu pudełko z opaską. (Pudełko gotowe - trzeba je jednak było jakoś dopasować do całości).

2 komentarze:

PiAnka pisze...

Komplet prześliczny!!!

perelka111 pisze...

bardzo łądny kompelcik:)