czwartek, 1 października 2009

Album w welonie

Ostatni sfotografowany wakacyjno-tuż-powakacyjny wytwór. Album robiony w pędzie. Kolorystyka albumu została narzucona przez kolor okładek - srebrny. Album jest więc w srebrno-szaro-bladoniebieskiej tonacji. Miał być zapakowany, ale niestety nie miałam czasu na robienie od podstaw pudełka. Zdecydowanie szybciej było powalczyć z materiałem. Album jest dosłownie opakowany w welon - mój welon. Został pocięty i uszyłam z niego worek. Tiul, pomimo lat, nadal był śnieżnobiały i sztywny - świetnie się do tego nadawał.

Mam nadzieję, że ten kawałek mojego welonu to dobry omen dla Młodych. Mam nadzieję, że będą szczęśliwi, tak jak i my jesteśmy do tej pory (a to już kilkanaście lat...)

Papier - Luxury i srebrzony karton z połyskiem. Dodatki: kwiatki Prima, sztrasowa klamra, atłasowa wstążka, cekinowa taśma krawiecka, kryształowe bradsy. Do tego: embosing na gorąco, stemple i przecudny dziurkacz brzegowy.

Acha - do kompletu była też kartka z życzeniami od ofiarodawców.


3 komentarze:

illy1 pisze...

Przepiękne cudeńka Pani tworzy. Jestem wprost zachwycona. Mam pytanie-czy zajmuje się Pani tworzeniem opraw dla własnych potrzeb, czy tez mogłabym u Pani zamówić oprawę A-4 (pozioma) taką, w którą można zbindować luźne kartki papieru ozdobnego (jak do wizytówek) na którym są zdjęcia i wydruki???? Przygotowuję dla mamy na 50-tkę kronikę wspomnień (masę zeskanowanych zdjęć wraz z cytatami). Zależy mi bardzo na wyjątkowej oprawie stosownej na daną okazję. Bardzo proszę o kontakt na maila illy1@wp.pl.

nutka1911 pisze...

Przepiękny zestaw, oglądam i pglądam i się napatrzeć nie mogę!!

madak pisze...

Bardzo elegancki.