środa, 22 czerwca 2011

Albumy na zakończnie przedszkola

Prezenty dla Pań przedszkolanek - ostatnio bardzo popularne. Dzieci się postarały, naprawdę piękne rysunki są w środku. Środek każdego albumu wygląda tak samo: strona z podziękowaniami dla Pani, strona ze zdjęciem grupowym z pierwszej grupy, kolejna z drugiej i następna z trzeciej grupy. Potem strona ze zdjęciem z ostatniego przedstawienia (wraz z poprzebieranymi rodzicami - świetne zdjęcie) i strona z tablo. Potem, ułożone w kolejności alfabetycznej, rysunki dzieci. Dwa albumy w komplecie z pudełkami na biżuterię, tez ręcznie robioną ale nie przeze mnie, a przez zdolne łapki z Balsam Tree (polecem wpisać w wyszukiwarkę).

Album pierwszy: na papierach z ILSu, kupa wykrojnikowych dodatków, trochę Primy, przeszycia, no i stemple z Lemonade (uwielbiam!). I cudna, szeroka, gruba, kropkowa wstążka z pobliskiej pasmanterii. 

Album drugi - śliczny, taki troszkę jesienny papier, z kwiatowym wzorem (nie pamiętam teraz producenta). Starałam się tu podkreślić ten wzór właśnie, dlatego nadrukowane kwiaty nabrały trójwymiaru.
I album trzeci - z papierów Radość Lata ze Scrap.com.pl. Wzór aż się prosił o te motyle. Okazało się, że właśnie ten album przypadł wszystkim najbardziej do gustu.


Uwaga na temat kolorów na zdjęciach - na szczęście znakomita większość oglądających zna  papiery i wie jakie mają prawdziwe kolory, bo zdjęcia wyszły jak zwykle... Do tego niestety nie mam talentu!

4 komentarze:

ania pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
kachasek pisze...

genialne!

BALSAM TREE Alexa pisze...

t mojeeeeeeeeee!!!!! baaaardzo piękne wyszły cuda cuda cuda!!!! łzy szczęscia i nisepodzianka wielka była.

ggagatka pisze...

Fantastyczne te albumy!