niedziela, 29 listopada 2009

Ozdoby świąteczne

Mój dom na Święta, zazwyczaj, przystrojony jest jak choinka. Bardzo lubię wieszać w oknach ozdoby, dlatego postanowiłam zrobić właśnie takie, na niesamowitych bazach Scrapińca. Wszystkie pięknie sie błyszczą, choć niestety nie widać tego na zdjęciach. Niektóre komplety zosały wzbogacone o kartki świąteczne - dzięki czemu cały komplet może być prezentem.

5 komentarzy:

Tores pisze...

Ale rewelacyjny pomysł na wykorzystanie tych baz bombkowych! I jak prześlicznie ozdobione, aż żałuję teraz, że nie zamówiłam :D Ozdoby do okien wspaniałe, oryginalne, świąteczne...

PiAnka pisze...

Ale wysyp cudności!!! Chyba najbardziej spodobaly mi się gwiazdki z tego papiery Laury Ashley co mi jakoś do gustu nie przypadł...:-) I jestem w szoku, że coś tak ladnego z nich zrobilaś... chyba się pokuszę o mały plagiat na uzytek własny;-)

hipcia pisze...

Tores i Pianko, bardzo dziękuję za miłe słowa i odwiedzanie mojego bloga.
Pianko - a plagiatuj ile chcesz, ja tam nie mam nic przeciwko ))
Powiem szczerze, że ja też jestem zaskoczona efektem wykorzystania akurat tych papierów Laury. Ponieważ wyjątkowo mi się nie podobają, postanowiłam to właśnie ich użyć na prototypowe zawieszki i okazuje się, ze np. mojej mamie właśnie te gwiazdki podbają się najbardziej. No cóż, ciągle się czegoś uczę - trochę brokatu i akcent kolrystyczny i .... okazuje się, że nie ma złych papierów, są tylk źle skomponowane. (Mama nadzieję, że to zbyt górnolotnie nie zabrzmiało).
Pozdrowionka i buziaki dla Was, dziewczyny.

hipcia pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
rafija pisze...

i ozdoby cudne!
i aaah w ogole :)
pieknie dopracowany brokatem brzeg zawieszek