niedziela, 5 lipca 2009

Fimo - moja miłość

Lato w pełni (podobno, bo za moim oknem leje jak z cebra), dlatego nabrałam ochoty na kolorki. Zresztą jak co roku o tej porze. A jak kolorki, to muszą być korale fimowe. Bardzo lubię ten materiał. Daje nieograniczone możliwości, przede wszystkim kolorystyczne oczywiście. Uwielbiam łączyć takie kolorowe korale z nie mniej kolorowym szkłem, sznurkami, drewnem... Taka biżuteria świetnie pasuje do letnich ubrań. Naszyjniki mają różną formę, są bogate, z dużą ilością korali, może za bogate.... ale to w końcu lato i wakacje!

Pierwszy z nich: TENERYFA, to potrójny naszyjnik, dość długi, bez zapięcia. Szkło, sznurki, Fimo i elementy posrebrzane.Drugi, też potrójny - RÓŻOWY SEN. Bardzo dziewczęcy, różowo-szary, z fimowymi koralikami z kwiatowym motywem. Tym razem bez sznurka, za to linka jubilerska, szkło, szklane perły, elementy posrebrzane, no i Fimo oczywiście.


Kolejny naszyjnik - MANDARYNKA. Niezwykle soczysty, nietypowe połączenie kolorów: oranż, fiolet i turkus. Też trójlinkowiec. Główną ozdobą są piękne, duże korale akrylowe tzw. Alcee. Do tego fimowce, szkło fasetowane i nie, szkło "weneckie", elementy posrebrzane i sznurek.Naszyjnik typu "pędzel" - MEANDER. To moja ulubiona forma naszyjników. Może dlatego, że mnie wydłużają ;) Ten naszyjnik został zrobiony ze sznurków, linki jubilerskiej, drewnianych kostek, koralików Fimo, szkła, elementów srebrnych i posrebrzanych.


I ostatni na dziś naszyjnik: ENERGIA. Jak sama nazwa wskazuje, jest bardzo kolorowy i radosny. Czysta energia właśnie! Znowu sznurki, Fimo, szkło, drewno i elementy posrebrzane.

Powyższe wytworki można dostać w Pakamerze .

5 komentarzy:

Tores pisze...

Kolory wszystkie bardzo letnie, prześliczne te Twoje wytwory, zazdroszczę pomysłowości jeśli chodzi o biżutki. A już ten naszyjnik z brązową kostką połączoną z niebiesko-zielonymi zakrętasami to spowodował u mnie po prostu śliniotok! Połączenie kolorów moje ulubione i świetny kształt.

Tores pisze...

Po kliknięciu na link do Pakamery dostaję informację, że taka strona nie istnieje :/

Barbarella pisze...

Boskie !!

piekielna_owca pisze...

pędzle cuuuudne zwłaszcza ten z brązem

piechotka pisze...

Kolorowo i niezwykle letnio, ale ja jednek będę fanką mniej letniego w swej kolorystyce naszyjnika meander:-)