poniedziałek, 6 lipca 2009

I znowu Fimo

Jeszcze troszkę fimowo-sznurkowych wytworków.

Naszyjnik SITOWIE - krótki naszyjnik, w formie pędzelka, a właściwie "brody" ))))) Mnie przypomina troszkę sitowie - stąd nazwa. Dużo woskowanego sznurka, drobne szklane koraliki, do tego szklane korale Spectra, drewniane kule i fimowe listki. Wykończone elementami posrebrzanymi.Tym razem bransoletka - MAKI. Ma formę tzw. cza-cza, czyli mnóstwo elementów uczepionych do łańcuszka. Tutaj: szklane korale, koraliki Fimo i masa perłowa. Do tego elementy posrebrzane. Świetnie dzwoni!


No i t, co tygrysy lubią najbardziej - długi naszyjnik LETNIA BRYZA. (Chyba niezbyt adekwatna nazwa, ale przyznam, że nie jestem najlepsza w nazywaniu swoich wytworów.) Naszyjnik w turkusowo-fioletowej kolorystyce, połączenie akrylowych monet Alcee, kostek i kulek szkła "weneckiego", metalowych oponek, polimerowych metalizowanych korali, sznurka oraz Fimo oczywiście. Do tego posrebrzane elementy. Naszyjnik wygląda niezwykle efektownie.Acha - i małe ogłoszenie: w związku z pytaniami dotyczącymi biżuterii, chciałabym ustalić, że począwszy od tego postu, biżuteria będzie wstawiana do Galerii Pakamera po dwóch dniach od ukazania się na blogu.

3 komentarze:

ZIELONA pisze...

Boskie!! A czerwona bransoletka wywołała mój ślinotok :)

Kreffcik pisze...

Normalnie pożarłam monitor wzrokiem. Są boskie .. normalnie kocham takie klimaty .. Rewelka, chyba w końcu kupię to Fimo !!!!
Buziole

boniusia pisze...

Zielony naszyjnik jest super ! REWELACJA ! Bardzo mi sie podoba... ;)