sobota, 23 stycznia 2010

Szewc bez butów chodzi

Pewnego razu (jakieś pół roku temu) moje młodsze dziecię oświadczyło, że to jest niesprawiedliwe, że jej mamusia robi albumy dla różnych osób, a dla niej jeszcze nie zrobiła ani jednego. No to zrobiłam, co wprawiło moją Córcię w euforię. Tytuł albumu (i zestawu użytego papieru) absolutnie w pełni oddaje charakter (a może charakterek) mojej dziewczynki: 80% nice, 20% nouhgty. Liczby mają odzwierciedlenie w albumie: na większości zdjęć fajnie się bawiła pozując, ostatnie dwie strony - obraziła się!9 komentarzy:

viva pisze...

Wow!! Rewelacyjny, kolorowy, radosny i żywiołowy! Po prostu super!! A modelka też ekstra i wszystkie pozy na zdjęciach faktycznie pasują do albumu (albo odwrotnie - album idealnie pasuje do wesołej modelki!) :-)

shiraja pisze...

przyiegłam szybko na twojego bloga pozachwycać się albumem. Jest cudny, dopracowany w każdym szczególe i zgrany kolorystycznie i dodatkowo w całości. ja jeszcze tak nie umiem :). pozdrawiam cieplutko

Hogata pisze...

Piękny, radosny album! Te papiery i smirkowe stemple idealnie pasują do zdjęć Twojej córeczki :)

nutka1911 pisze...

Rewelacyjny, kolorowy i taki dziewczęcy album. Mnóstwo dodatków a nie przeladowany. Brawo!
I na koniec dodam, że mnie to przysłowie też od tygodnia prześladuje... Ostatni album dla nas, do domu zrobiłam na zamkowy konkurs Gizmo...

kacha pisze...

przyznam się, że jakimś cudem jestem u Ciebie pierwszy raz, prace obejżałam wszystkie i szczerze gratuluję talentu i pomysłów - będę zaglądać częściej - pozdrawiam.

Barbara pisze...

śliczny album,chyba też będę musiała stworzyć coś dla mojej małej ...a główna bohaterka albumiku urocza,nawet z obrażoną miną :)

coco.nut pisze...

cudny album!!!

PiAnka pisze...

Piekny, wesoły i pełen miłości:-)

carrot pisze...

Cudowny! Kolorowy, radosny, taki dziewczęcy! I te zdjęcia, naprawdę śliczne. Cudna pamiątka dla Małej będzie :)