czwartek, 28 stycznia 2010

Zaproszenia na chrzest

Niedawno zostałam poproszona o zrobienie zaproszeń na chrzest pewnej słodkiej Małej Damy. Ponieważ mam ogromną słabość do Jej Mamy, nie miałam wątpliwości, że zrobię je z prawdziwą przyjemnością. Papiery przepiękne (miały być kremowe, wyszły różowe), perłowy połysk - seria Luxury z Memorabilia. Z tą okazją nieodmiennie kojarzy mi się świeca, skorzystałam więc z pomysłu Agnieszki (bardzo dziękuję za inspiracje) i powstały szyte kopertki i wkładka z tekstem.
Bardzo Wszystkim dziękuję za odwiedzanie mojego bloga i za zostawianie komentarzy. Niezmiernie jest mi miło, że tu wpadacie i zostawiacie po sobie ślad. Jestem uzależniona od sprawdzania licznika i maili. Ogromne dzięki za codziennego kopa!!!

8 komentarzy:

Zielona pisze...

Ślicznie :)
Zapraszam do mnie :P

perelka111 pisze...

przesliczne zaproszenia:)jesli pozowlisz w najbliższym czasie odgapie to i owo:) a pomysł Agnieszki na świece jest ponad czasowy:)

coco.nut pisze...

prześliczne!!! podziwiam ilość!!! :)

nutka1911 pisze...

Śliczne, dziecięce i delikatne.

madak pisze...

Urocze!

cyga pisze...

Piękne bardzo eleganckie, i takie staranne

SentiMenti pisze...

zaproszenia wyszły śliczne i delikatne i są bardzo starannie wykonane, rewelacja!

carrot pisze...

Powalasz mnie tą dokładnością, tą precyzją. Oczywiście powtarzam się mówiąc, że piękna praca ale co ja poradzę? I to pakowanie!!! Cudownie, widać że naprawdę serducho w to wkładasz. Nie widziałam jeszcze u nikogo żeby po zafoliowaniu dodawał wstażeczkę a to naprawdę uroczo wygląda :)