piątek, 20 grudnia 2013

Tagi po raz ostatni!

Ale ten czas szybko leci! To już ostatnia edycja tagów. Tym razem tematem była zima, mróz, ale nie mogło być akcentów kojarzących się ze Świętami.

Szczerze mówiąc, chciałam sobie darować ten ostatni raz, bo zarobiona jestem, ale potem pomyślałam sobie, że nie ja jedna, a poza tym dotarłam już tak daleko, że szkoda by było poddać się na ostatniej prostej. Zatem rzutem na taśmę powstał mój mroźny tag. Dosłownie z tego co było pod ręką. Jest bardzo mediowy, nie ma ani grama papieru skrapowego, bo został zrobiony z pudełka, takiego w którym przysyłane są nam papiery. Tektura, z której zrobione było pudełka z jednej strony jest biała, a z drugiej brązowa. Najpierw przycięte kawałki przepuściłam przez Big Shota, żeby się spłaszczyły, te na bazę skleiłam białą stroną na zewnątrz, te do zdobienia zostawiłam na brązowej stronie, ale pomalowałam je niedokładnie białą farbą, potem przez zrobiony przeze mnie śnieżynkowy szablon nałożyłam gesso, które posypałam białym, skrzącym się brokatem, następnie nastemplowałam złotą farbą śnieżynki, które posypałam holograficznym proszkiem do embossingu, brzegi wytuszowałam na złoto, a potem znowu pomalowałam gdzieniegdzie białą farbą. Do tego sznurek, orgnazowa wstążka i kryształki oraz duży sopel lodu! UFFF! Koniec opisu. Mam nadzieję, że tag jest wystarczająco zimowy i mroźny:


Oczywiście zapraszam do zobaczenia wszystkich mroźnych tagów:

9 komentarzy:

marysia pisze...

piękny!!!!!

Tanitta pisze...

Cudnie się skrzy! świetnie go zrobiłaś - dobrze, że nie odpuściłaś :)
Białych świąt w rodzinnym gronie Ci życzę

Agnieszka/Mirabeel pisze...

Świetny tag! Cudownie mroźny! Radosnych Świąt!

lucy z mazur pisze...

Cudny wyszedł

Sylwia-eR pisze...

Jest zimowy ,a przede wszystkim total hand made- i to chyba najbardziej zasługuje na uznanie: )
Radosnych i Twórczych Świąt!

Mia pisze...

A ja na miniaturce nie Winter, a Wicek przeczytałam :-)) i zaraz przybiegłam zobaczyć co to za Wicek ;-). Tag jest piękny ! Pozdrawiam

CarmenAlice pisze...

Rewelacyjne tło, piękny i mroźny tag. Radosnych świąt Bożego Narodzenia!

ewinka Nowa pisze...

Proces twórczy był skomplikowany, ale efekt świetny :-))) Piękny tag :-)))

Asia3city pisze...

Roziskrzony... piękny, dzięuję za wspólną zabawę