wtorek, 8 kwietnia 2008

Nowsze wytwory

Tym razem nowsze wytwory.

Zorza - naszyjnik zrobiony z oksydowanego srebra , ametystów i fluorytów. Opakowanie kropli oraz walcowate korale, zrobiłam sama ze srebrnej blachy.
Talizman - wisior w kształcie krzyża egipskiego Ankh. Jest to pierwsza wersja wisiora, który ma powstać dla mojej znajomej. Ona lubi duże formy i ten wisior, pomimo tego, że jest pokaźny, i tak był dla niej za mały. Wisior jest zrobiony ze srebrnej blachy, fakturowanej i oksydowanej, fasetowanych onyksów i miedzianego, również zoksydowanego, drutu. Wygląda trochę gotycko.

Sonora - naszyjnik z Fimo, ceramiki, srebra i szkła. Dla niektórych kontrowersyjne zestawienie kolorów i materiałów - mnie bardzo się podoba.

Mech - drewniane kule oraz przekładki - z Fimo i z drapanego srebra.

Lodowy - wyjątkowy naszyjnik z bardzo dużych brył kryształu górskiego, srebra i dużych polimerowych korali pokrytych warstewką srebra. Jest bardzo efektowny, ale niestety waży swoje.

Kometa - komplet: naszyjnik i kolczyki. Bardzo lubię robić takie formy "z ogonem". Tutaj połączyłam szarofioletowe perły słodkowodne, przepiękne szklane kostki kryształowe Celeste oraz srebro. Oczywiście zoksydowane )))


Zapleciony - karneol i srebrzony drut oraz oksyda i przetarcie "do żywego".Słoneczna - potrójna, bardzo wesoła bransoletka, zrobiona na drucie pamięciowym. Szklane korale i Fimo.
Pod Gruszą - delikatny komplet drewna i jaspisu (tyle, że nie wiem jakiego), srebrzonego drutu i skóry.
Kolorowa - bransoletka zrobiona ze srebrzonych elementów i barwionych na różne kolory korali i turkusów.

Brak komentarzy: